3DEXPERIENCE - DELMIAWORKS

Tasarımı Üretim Sürecine Bağlayan Üretim ERP Platformu

DELMIAWORKS nedir?

DELMIAWORKS bir üretim ERP'sidir. Atölyede doğan DELMIAWORKS, fabrika ortamı için özel olarak tasarlanmıştır. Bugünün üreticileri her zamankinden daha fazla zorlukla karşı karşıya kalıyor. DELMIAWORKS, üretim süreçlerini kolaylaştırır ve ön kapıdan arka bağlantı istasyonuna kadar uçtan uca görünürlük ve kontrol sağlar. DELMIAWORKS tüm bunları satış, planlama, tedarik, üretim, sevkiyat, envanter yönetimi, CRM, iş zekası, finansman ve daha fazlası için sorunsuz bir şekilde entegre edilmiş tek bir platform üzerinden bir sistem sağlayarak gerçekleştirir.

Neden DELMIAWORKS?

İşinizi daha iyi yürütmenize yardımcı olacak tamamen entegre bir ERP ve üretim sistemi

Maliyeti Düşüren Platform

Artık farklı satıcılardan farklı temas noktalarına sahip birden fazla sistemi desteklemenize gerek yok. DELMIAWORKS, tüm kullanıcılar için tek bir sezgisel arayüze sahip tek bir veritabanı üzerinde çalışır.

Gerçek Zamanlı İzlemeler

Atölyede neler olduğunu anlamak için vardiyanın sonuna kadar bekliyor musunuz? Gösterge panoları, her makinede olanlara dair veri sağlar ve eş zamanlı olarak güncellenir.

İhtiyaç Duyduğunuz İşlevsellik

DELMIAWORKS modülleri, güçlü ve uyumlu bir çözüm olarak tasarlanmıştır. DELMIAWORKS, sizinle birlikte büyüyen ve genişleyen bir Üretim ERP sistemidir.