3D SCULPTOR

xShape ile Karmaşık Organik Şekiller veya Gelişmiş Yüzeyler Oluşturun

Xshape ile Sezgisel Tasarımlar

3D Sculpter Rolü, kullanıcıların xShape uygulaması içinden Sub Division (Sub-D) teknolojisini kullanarak karmaşık organik şekiller veya gelişmiş yüzeyler oluşturulmasına olanak tanır. Tasarıma basit 3D ve 2D "dijital oyun hamuru" şekilleriyle başlayın, ardından daha karmaşık şekiller oluşturmak için bu basit geometrileri itme çekme yöntemiyle şekillendirin. Bu karmaşık geometrileri, tümü xDesign ile aynı montaj ortamda, xDesign'dan alınan bir gövdeye veya mevcut parametrik tasarımlarınıza ekleyin. xDesign tamamen bulut tabanlı ve 3DEXPERIENCE Platformuna entegre bir uygulamadır.

Videoyu oynat

Sıkça Sorulan Sorular

3D Sculptor rolü hakkında merak ettikleriniz

3DEXPERIENCE Platformunda lisanslama, bir dizi “Rol” şeklinde yapılandırılmıştır. Rolü bir paket, uygulamalar veya araçlar topluluğu olarak düşünebilirsiniz. 3D Sculptor, bir kullanıcının satın alacağı roldür; xShape, onunla birlikte gelen Alt Bölüm Modelleme uygulamasıdır.

Evet! Ancak, bu bileşenlerin bir özellik ağacı olmayacaktır. İçe aktarılan bir mesh BREP gövdesi SOLIDWORKS'e çevrilecektir. SOLIDWORKS 2020, mesh gövdelerini doğrudan işlemek için yeni geliştirmelere sahiptir. IGES, STL ve STEP gibi diğer nötr CAD dışa aktarımları mevcuttur ve SOLIDWORKS'e çevrilecektir.

Teklif Al

Hemen aşağıdaki formu doldurarak, hızla 3D SCULPTOR rolünü keşfetmek için fiyat teklifi alın.

Tasarla_3D SCULPTOR