3DEXPERIENCE DRAFTSIGHT

Bulutta Yönetilen Masaüstü 2D CAD Çözümü

Çizimlere ve Proje Bilgilerine Her Zaman ve Her Yerden Erişim Sağlayın

2D ve 3D DWG dosyalarına yönelik güçlü DraftSight CAD çözümünü, bulut tabanlı bir ürün geliştirme ortamı olan 3DEXPERIENCE platformuna bağlar. Bulut ortamında güçlü iş birliği, sezgisel veri ve ürün yaşam döngüsü yönetimi yapmanızı sağlar.

İşte 3DEXPERIENCE DraftSight Teklifi

İşte tasarımlarınıza güç katacak 3DEXPERIENCE DraftSight teklifi

Tasarım ve mühendislik ekipleriniz; 3DEXPERIENCE WORKS platformundaki tüm verilere; herhangi bir zamanda, herhangi bir yerden ve herhangi bir cihazdan erişebilir. Ek olarak bu verileri paylaşabilir ve yönetebilirler. Şirket içi departmanlar, müşteriler, ortaklar ve tedarikçiler dahil olmak üzere tüm iş ekosisteminiz arasında gerçek zamanlı olarak iş birliği yapmanızı sağlar.

Birlikte uyumla çalışan roller ekleyerek ürünlerinizi platformda tek bir yerde tasarlayabilmeniz, simüle edebilmeniz ve üretebilmeniz için tutarlı kullanıcı deneyimine sahip olun. Tek bir yönetim panosundan kullanımı izleme, kullanıcıları yönetme, lisans atama ve kaldırma özellikleriyle lisans yönetimini basitleştirin.

Sıkça Sorulan Sorular

3DEXPERIENCE Draftsight rolü hakkında merak ettikleriniz

3DEXPERIENCE® DraftSight® Premium, 3DEXPERIENCE platformunda uygun fiyatlı ve profesyonel bir DWG tabanlı 2D ve 3D draft ve tasarım çözümüdür. Milyonlarca kullanıcının keyif aldığı popüler DraftSight masaüstü uygulamasını temel alan, zaman kazandıran üretkenlik araçları ve API'ler sağlar. Platform, özellikle büyük ölçekli projeler için iş birliği ve yönetim ihtiyaçlarını karşılar.

TEKLİF AL

Hemen aşağıdaki formu doldurarak, 3DEXPERIENCE DraftSight teklifinizi alın.