COLLABORATIVE INDUSTRY INNOVATOR

Üretim süreci planlamasını maksimum izlenebilirlik ile yönetmeniz için ölçeklenebilir bir çevrimiçi ortam sağlayın

Collaborative Industry Innovator, içeriği gerçek zamanlı ve güvenli bir şekilde organize etmek, yönetmek ve iş birliği yapmak için sektör değer zincirindeki tüm kullanıcıları birbirine bağlayan uygulamalar ve hizmetler sağlar. Rol, içeriği depolamak, paylaşmak ve yönetmek, ilgili veri ve bilgileri aramak ve bulmak, bir ürün veri setinde gezinmek, 3D içeriği kolayca görüntülemek ve karşılaştırmak için tek bir havuz içerir.

Sıkça Sorulan Sorular

Collaborative Industry Innovator rolü hakkında merak ettikleriniz

Güvenli ve verimli ekip işbirliğini sağlayan entegre bulut tabanlı ürün verileri ve yaşam döngüsü yönetimi uygulamaları koleksiyonu.

Collaborative Industry Innovator, bağlı bir platformda CAD verilerinizi yönetme becerisiyle SOLIDWORKS masaüstü portföyünü tamamlayan çoklu CAD veri yönetimi özelliklerine sahiptir.

Sosyal topluluklar üzerinden, herkese açık veya özel olarak ekibinizle iş birliği yapabilir, fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

Rol içerisinde yer alan uygulamalar hakkında detaylı bilgi almak için Uzmanla Görüşün sayfasından form doldurmanız yeterli, teknik ekibimiz hemen sizinle iletişime geçecektir.

Teklif Al

3DEXPERIENCE platformunda ENOVIA deneyimini yaşamak için hemen teklif alın.

Yönet_Form (#12)