Ödüllü Yarışmaya
Katılma Fırsatı

Hayalinizdeki bilgisayar standını SOLIDWORKS veya 3DEXPERIENCE ile tasarlayarak hemen yarışmaya katılın!

Bilgisayar Standı Tasarlayın

Bu yarışma, SOLIDWORKS ve 3DEXPERIENCE programları ile hayalini kurduğunuz bilgisayar standını tasarlamanıza ve yenilikçi çözümler ekleyerek öne çıkmanıza fayda sağlar.

 

Modellemeniz için oluşturulan tasarımı SOLIDWORKS veya 3DEXPERIENCE yazılımlarıyla açılabilir dosya formatlarında kaydederek sunmamız gerekmektedir. Lütfen dosyanın boyutunu ve formatını kontrol ederek uygunluğunu doğrulayınız. Ayrıca, tasarımlarınızı render görüntüleriyle zenginleştirerek, rakiplerinizden bir adım öne çıkma fırsatını da değerlendirebilirsiniz.

Muhteşem Ödüller Sizi Bekliyor!

Yaratıcı ve yenilikçi tasarımları değerlendirerek en iyi bilgisayar standını seçeceğiz. Ergonomik özellikler, fonksiyonellik ve estetik unsurları bir araya getirerek geleceğin çalışma alanlarını nasıl hayal ettiğinizi gösterin. Yarışmada dereceye giren katılımcıları harika hediyeler bekliyor. 

Katılım Koşulları

 • Yarışmaya katılmak için yaş sınırlaması bulunmamaktadır. Tüm yaş gruplarından katılımcılar tasarımlarını iletebilir.
 • Katılımcılar, yarışmaya yalnızca bilgisayar standı tasarımı ile başvurabilir.
 • Bireysel veya takım olarak katılabilirsiniz. Birden fazla katılımcının bir araya gelerek ortak bir tasarım oluşturması mümkündür. Takımlar en fazla üç kişiden oluşabilir. Başvuru formunda takımınızın adını belirtiniz.
 • Modellemeler SOLIDWORKS veya 3DEXPERIENCE yazılımları kullanılarak oluşturulmalıdır.
 • Modellemeniz için oluşturulan tasarımı SOLIDWORKS veya 3DEXPERIENCE yazılımlarıyla açılabilir dosya formatlarında kaydederek sunmamız gerekmektedir. Lütfen dosyanın boyutunu ve formatını kontrol ederek uygunluğunu doğrulayınız. Ayrıca, tasarımlarınızı Render görüntüleriyle zenginleştirerek, rakiplerinizden bir adım öne çıkma fırsatını da değerlendirebilirsiniz.
 • Dilerseniz modellemenizi sunarken, tasarımınızın farklı yönlerini ve yenilikçi özelliklerini anlatan kısa bir açıklama ekleyebilirsiniz.
 • Başvuru formunda, tasarımınızın orijinal olduğunu ve daha önce herhangi bir yarışmada ödül kazanmadığını doğrulayan bir onay sağlamanız gerekecektir.
 • Modellemelerin içeriği ahlaki, cinsel, ırksal veya dini olarak rahatsız edici veya hassas içerik barındırmamalıdır.
 • Modellemelerin tüm fikri ve mülkiyet hakları katılımcılara aittir. Armada Yazılım, başvurulan tasarımlardan doğabilecek herhangi bir yasal veya mali sorumluluğu kabul etmez.
 • Katılımcılar, modellemelerini yarışma sonrası sergilenmek veya tanıtılmak üzere Armada Yazılım tarafından kullanılabileceğini kabul ederler.
 • Katılımcılar, yarışmaya son katılım tarihine kadar modellemiş oldukları tasarımları ile başvurabilirler.
 • Yarışmaya katılım için son tarih: 31 Mart 2024’dür.

Katılımcıların yukarıda belirtilen başvuru koşullarına ve değerlendirme kriterlerine dikkat etmeleri gerekmektedir. Başvurularınızı en geç son katılım tarihine kadar tamamlamanızı bekliyoruz.