3DEXPERIENCE NEDİR?

Dassault Systémes 3DEXPERIENCE Platform ile, kullanıcıların ürün tasarımlarını iş birlikçi bir ortamda geliştirmelerine olanak sağlar. En basit anlatımı ile 3DEXPERIENCE platform; kullanıcıların iş için kritik görevleri yerine getirmelerine yardımcı olan farklı uygulamalardan oluşan bir koleksiyondur. 3DEXPERIENCE çözümleri, SOLIDWORKS masaüstü araçlarını tamamlar ve tasarımlar üzerinde her yerde iş birliği yapılmasına olanak tanır.

Nasıl Çalışır?

3DEXPERIENCE platformuna 3 adımla başlayın.

Kategorinizi Seçin

3DEXPERIENCE platformu dört ana kategori içerir; Tasarla, Analiz et, Yönet ve Üret. Platformu dilediğiniz zaman, ihtiyacınız olan yeteneklere göre özelleştirebilirsiniz.

1. ADIM

Rolünüzü Tanımlayın

Kategorinizi belirledikten sonra, rolleri tanımlamaya başlayın. 500'den fazla farklı rol ile şirketinizdeki herkes kendi özelleştirilmiş 3DEXPERIENCE panosuyla iş birliği yapabilir.

2. ADIM

Uygulamaları Kullanın

Rolleriniz oluşturulduğunda, yeni ürünler geliştirmek için ekibiniz, üreticileriniz, tedarikçileriniz ve müşterilerinizle iş birliği yapabileceğiniz yüzlerce uygulamaya erişin.

3. ADIM

Kategorinizi Seçin

3DEXPERIENCE yolculuğunuza, ihtiyaç duyduğunuz uygulamaları seçerek başlayın.

TASARLA

Ürünler, parçalar ve montajlar tasarlamak için sezgisel uygulamalara ihtiyacınız varsa 3DEXPERIENCE yolunuza buradan başlayın.

ANALİZ ET

Simülasyon analizi ve testi gerektiren tasarlanmış bir ürününüz mü var? 3DEXPERIENCE yolunuza buradan başlayın.

YÖNET

Geliştirmelerinizi ve planlamalarınızı yönetmek için ENOVIA tarafından desteklenen 3DEXPERIENCE uygulamalarını keşfedin.

ÜRET

Ürününüzü üretmeye başlamaya hazır mısınız? 3DEXPERIENCE platformunda üretim için özel olarak tasarlanmış DELMIA kullanın.

Faydalar

3DEXPERIENCE platformunun sağlayacağı faydalar nelerdir?

3DEXPERIENCE platformu, kuruluşların herhangi bir cihazdan gerçek zamanlı olarak iş birliği yapmalarını, müşteriler ve tedarikçilerle bağlantı kurmalarını, benzersiz ürünler ve müşteri deneyimleri sunmak için ilerlemeleri izlemenizi sağlar.

3DEXPERIENCE platformu, size bulutta sağlam veri ve yaşam döngüsü yönetimi sunarken, simülasyon ve üretim uygulamalarına bağlayarak SOLIDWORKS’ünüzü tamamlar ve güçlendirir.

3DEXPERIENCE platformu, her büyüklükteki kuruluş için idealdir. Şirketinizin ihtiyaçları değiştikçe, ürün yaşam döngünüzü yönetebileceğiniz çeşitli çözümler portföyüne kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

Birlikte Hep Daha Fazlası

3DEXPERIENCE platformunu Armada Yazılım farkıyla keşfedin.

0 + YIL DENEYİM

0 + MÜŞTERİ

0 + LİSANS

0 + ÖDÜL

Bizi Takip Edin

Bizi takip ederek her zaman en güncel bilgiye ulaşın.

ARMADA BLOG

3DEXPERIENCE ve SOLIDWORKS hakkında teknik ipuçları, makaleler ve videoların yer aldığı blog sayfamızı ziyaret edin.

WEBINAR

3DEXPERIENCE ve diğer ürünlerimiz için düzenlediğimiz ücretsiz webinarlarımıza katılın ve sertifika hakkı kazanın.

YOUTUBE

Tüm ürün ve hizmetlerimizin yer aldığı eğitim videoları, teknik ipuçları ve webinar kayıtlarımıza Youtube sayfamızdan ulaşın.